×

آموزش مجازی ( آموزش از راه دور به صورت غیر حضوری )

آموزش مجازی ( آموزش از راه دور به صورت غیر حضوری )
دسترسی به شبکه

آموزش، فقط با دسترسی به اینترنت و وب‌سایت ترازآکادمی

برای این که بتونید در کلاس های آنلاین و دوره های آموزشی آنلاین ترازآکادمی شرکت کنید، فقط کافیه که دسترسی به اینترنت رو داشته باشید و با هر دستگاه هوشمندی وارد وب‌ سایت ترازآکادمی بشین و ثبت نام کنید. بعد از ثبت نام در وب‌ سایت و تکمیل اطلاعات کاربری خودتون، دوره های آموزشی رو که به صورت آنلاین برگزار میشن رو پیدا کنید، و در این دوره ها ثبت نام کنید. بعد از ثبت نام لیستی از تاریخ و زمان برگزاری کلاس ها به شما داده میشه و تنها کاری که باید بکنید اینه که در تاریخ ها و زمان های داده شده، آنلاین بشین، وارد وب سایت ترازآکادمی بشین و از کلاس آنلاین لذت ببرید و کلی دانش و مهارت تخصصی کسب کنید! یک فرق اساسی بین کلاس آنلاین آکادمی و آموزش های دیگه این هست که در کلاس آنلاین ترازآکادمی، استاد و دانشجویان فارغ از مکانی که هستند، همزمان آنلان می شوند و کلاس آموزشی به صورت پیشرفته و با جدیدترین متد های آموزش آنلاین جهانی، برگزار خواهد شد… گویی شما در در یک کلاس حضوری جمع شده اید و کلاس برگزار شده! امکان تعامل، صحبت در این کلاس آنلاین، از طریق یک میکروفون و یک وب کم انجام میشه.

آموزش از طریق هر دستگاه هوشمندی که دارید!

با هر دستگاه هوشمندی که در اختیار دارین، مثل کامپیوتر، موبایل، تبلت و … بدون توجه به سیستم عامل آن ها، میتونین در کلاس ترازآکادمی شرکت کنید. پس دیگه نیازی نیست نگران این مورد باشین که دستگاه هوشمند شما به قدر کافی مناسب نباشه. حتی با یک گوشی هوشمند ساده هم میتونین در کلاس های آنلاین ترازآکادمی شرکت کنید و از حضور مجازی در این کلاس ها و دوره ها لذت ببرید. همکاران بخش فنی در ترازآکادمی برای شما لیستی از امکانات مورد نظر مثل مرورگر مورد نیاز، وب کم یا همان دوربین مورد نیاز و سیستم عامل های تست شده که افرادی با آن ها در ترازآکادمی شرکت کرده اند، ارسال میکنن. به همین ترتیب شما قبل از ثبت نام در دوره آموزشی آنلاین میتونین اطمینان حاصل کنین که دستگاه شما سیستم مورد نیاز رو داره یا نه…

هر دستگاهی
گواهی آنلاین شرکت در دوره

دریافت گواهی شرکت در دوره آموزشی

پس از پایان هر دوره آموزشی که شرکت کرده باشید، چه در بخش آموزش های حضوری و چه در بخش آموزش های مجازی یا همان آموزش آنلاین، یک عدد گواهی شرکت در دوره آموزشی از طرف ترازآکادمی دریافت خواهید کرد که نشان دهنده این است که شما در این دوره آموزشی شرکت داشته اید. پیش نیاز دریافت این گواهی معتبر و با ارزش این است که شما در همه جلسات یک دوره ( چه در بخش حضوری و چه در بخش آنلاین ) شرکت کرده باشید و هیچ گونه غیبتی برای شما ثبت نشده باشد. اگر پیش نیاز گفته شده را داشته باشید، پس از اتمام دوره آموزشی می توانید درخواست دریافت گواهی را ثبت کنید و این گواهی را از طرف ترازآکادمی دریافت کنید. اکثر دوره های آموزشی که در ترازآکادمی برگزار می شوند دارای مدرک شرکت در دوره معتبر و با مهر و امضا هستند. این گواهی نام برده صرف نظر از اعتبار بالا ، هنگام ورود به بازار کار و کار حرفه ای، نشان دهنده میزان مهارت های شما و آموزشی که دیده اید، می باشد.

امکانات، دقیقاً مثل یک کلاس آموزش حضوری…

امکانات پیشرفته و متناسب با استاندارد های آموزش آنلاین جهانی که ما با تلاش و کوشش بسیار در ترازآکادمی آن را گنجانده ایم، بسیار فراتر و حتی بهتر از یک کلاس آموزش حضوری است. امکانات بی نظیری که پیاده سازی آن ها تحولی شگرف در عرصه آموزش آنلاین به همراه داشته است. سعی ما در پیاده سازی این کلاس های غیرحضوری یا همان آنلاین این بوده است که دانشجو مورد نظر با این که در خانه، محل کار و یا هر جایی نشسته است و با دستگاه هوشمند در کلاس شرکت می‌ کند، اما این حس را همیشه داشته باشد که گویی در یک کلاس آموزش تخصصی حضوری شرکت کرده است. امکاناتی نظیر ایجاد حس شرکت در یک کلاس آموزشی حضوری، تعامل گروهی با دیگر دانشجویان به صورت آنلاین، تعامل با استاد، سوال پرسیدن از استاد، چت با دانشجویان و … همه و همه از مواردی هستند که ما در کلاس آنلاین ترازآکادمی به آن توجه ویژه ای داشته ایم و توسعه هر روزه این بخش را در دستور کار خود قرار داده ایم.

ارتباطات
دانلود ها

امکان دانلود فایل های تصویری و متنی

یک ویژگی بسیار مناسب که در کلاس های آنلاین ترازآکادمی وجود دارد، این است که پس از تمام شدن هر جلسه آموزش، شما می توانید فایل های تصویری یا صوتی و فایل های متنی و کتبی دوره را که مدرس با آن ها آموزش را پیش برده است، دانلود کنید و همیشه در پروفایل کاربری خود، به آن ها دسترسی داشته باشید. پس بی نیازی از دفتر یا کاغذ یکی از مزایای این کلاس های آنلاین است! تمامی فایل هایی که در کلاس با آن ها سر و کار داشته اید، منظم و کامل در اختیار شماست. فایل های متنی به صورت PDF و فایل های صورتی تصویری به صورت JPG . MP4 . MP3 در اختیار شما قرار می گیرند که امکان پخش در هر دستگاهی را دارند و به آسانی می توانید از آن ها استفاده کنید.

امکان شرکت در دوره‌ها در هر مکان، در هر زمان و در هر تاریخی

همان طور که از عنوان  این بخش پیداست، شرکت در کلاس های آنلاین ترازآکادمی، به جغرافیایی که در آن زندگی می کنید محدود نمی شود. شما در هر کجای این کره خاکی که هستید، می توانید در کلاس آنلاین ترازآکادمی شرکت کنید و به بهترین نحو ممکن از این کلاس ها بهره لازم را ببرید. محیطی را که قرار است در آن آموزش ببینید را خودتان انتخاب می کنید و آن را به نحوی انتخاب می کنید که به بهترین وجه برای نیاز های شما مناسب باشد، به عنوان مثال در اتاق خواب، محل کار، کافی نت و هر جایی که راحت هستید. همچنین زمان و تاریخ برگزاری این کلاس ها انعطاف پذیر هستند، اگر زمان و تاریخ برگزاری جلسات ناراضی بودید، می توانید آن را با مدرس خود در میان بگذارید تا زمان و تاریخ برگزاری با صلاحدید مدرس دوره و ترازآکادمی، تغییر کند. از جمله مهم ترین مزایای مهم کلاس آنلاین این است لازم نیست هزینه ای برای رفت و آمد و مهم تر از آن، اگر حل آموزش در شهر دیگری باشد، برای مسکن هزینه ای کنید. روی هم رفته، انتخاب کلاس آنلاین در مقابل آموزش چهره به چهره باعث صرفه جویی در هزینه می شود. چرا که شما را از حضور فیزیکی بی نیاز می کند.

برنامه زمانی
ثبت نام در سایت