×

درباره ما

شرکت مهندسی مشاور ترازپویش

شرکت مهندسی مشاور ترازپویش با بهره مندی بهینه از تکنولوژی روز نرم افزار، از سال ۱۳۸۹ تاکنون، به طراحی و پیاده سازی سیستم برنامه ریزی منابع سازمان ERP در راستای برطرف کردن تمام نیاز های صنایع مختلف اقدام نمود و تاکنون راهکارهای بسیار ویژه و خلاقانه ای را به آن ها ارائه نموده است. در تیم مهندسی و گروه مدیریت شرکت ترازپویش، متخصصین و اساتید برجسته ای حضور دارند که به عنوان نقطه عطف بزرگی برای این مجموعه به شمار می آیند. بیشتر محصولات تولید شده توسط این شرکت، به دلیل قدرت، انعطاف پذیری و قابلیت اطمینان بالا توانسته از نظر فنی و کیفی رضایت بسیار زیادی از مشتریان را جلب کند و جایگاه ویژه ای در بین رقبا کسب نماید.

شرکت مهندسی مشاور ترازپویش همواره شناخت نیاز های مشتریان و ارائه خدماتی بهینه و کاربردی مبتنی بر پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا را در اهداف خود گنجانده است. افزایش کیفیت خدمات، کاهش زمان ارائه خدمات، رضایت روز افزون مشتریان و افزایش بهره‌وری سازمانی، همه و همه از مواردی هستد که شرکت ترازپویش می کوشد تا به بهترین نحو ممکن آن ها را پیاده سازی کند. همواره یکی از اولویت های شرکت ترازپویش داشتن سازمانی متعال و پویا برای برآورده سازی نیازهای مشتریان و کسب رتبه اول در ارائه خدمات نرم افزاری حوزه ERP در کشور عزیزمان ایران می باشد. همینطور خدمت به هموطنان و ارائه بهترین امکانات به آن ها افتخاری‌ست برای این مجموعه تا بتواند با نهایت تلاش خود گامی در جهت توسعه و پیشرفت کسب و کار ها در هر زمینه ای بردارد.

استفاده از نیروهایی متشکل از افراد خلاق، نوآور و کارآفرین باعث شده تا ترازپویش بتواند با ارائه سرویس های با کیفیت و استفاده از استاندارد های روز دنیا، همواره جزو معدود شرکت های موفق در این عرصه باشد که علاوه بر رضایت بالای مشتریان، راهکار هایی را در جهت بهبود سیستم ارائه می دهد. این شرکت علاوه بر همکاری با طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏ های مختلف و ضمن ارائه خدماتی دقیق و منحصر به فرد به آن ها، توانسته بخشی از اهداف خود را در جهت فرآیندسازی به تحقق برساند. در شرکت مهندسی مشاور ترازپویش، محیطی کاری دوستانه و صمیمی را وجود دارد و ارتباطات در این شرکت سلسله مراتبی نیست بلکه فضایی صمیمی و دوستانه بین کارکنان و مدیران شرکت حاکم است و در اتاق مدیران به روی کارکنان و مشتریان باز است. همچنین فرصت‌ های شغلی موجود در بخش های متفاوت در این شرکت از یک طرف و فراهم بودن مسیر رشد و پیشرفت از سویی دیگر، این فرصت را برای شما فراهم ساخته است تا اگر تخصصی دارید، آن را با تیمی خلاق و و نو آور تقسیم کنید و با کار تیمی به بلندترین و مرتفع ترین رویاهای خود دست پیدا کنید.

امروزه مدیریت واحد های بازرگانی و تولیدی بدون وجود سیستم های یکپارچه، بسیار هزینه بر و زمان بر می باشد لذا برای رفع نیاز شرکت ها و کمک به مدیریت مدرن، نرم افزار گروه مهندسی ترازپویش با رویکرد برنامه ریزی منابع سازمان ERP که یک راه حل سیستمی و مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد، به عنوان یکی از آخرین ابزارهای برنامه ریزی و مدیریت در جهان تولید شده است.همچنین نرم افزارهای دیگر شرکت ترازپویش با بهره مندی از جدیدترین و بهینه ترین تکنولوژی های روز کامپیوتر، باعث شدند تا مدیران بتوانند راحت تر و مطمئن تر از روش های مرسوم و قدیمی کسب و کار خود را مدیریت و کنترل نمایند. پیاده سازی سیستم های یکپارچه علاوه صرفه جویی در زمان، کاهش هزینه ها، هماهنگی، افزایش کاری فرآیند ها، سرعت، کیفیت و دقت بالا می تواند گامی بزرگ در جهت توسعه و پله صعودی برای سازمان‌ ها، شرکت ها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ باشد.

امروزه بحث شناسایی و مدل سازی فرآیند های سازمانی، بحثی است که در بسیاری از سازمان‌ ها مطرح است، مباحث مدیریت و مدل سازی فرآیند های سازمانی می‌ تواند به عنوان عامل مهمی در موفقیت کسب و کار سازمان‌ ها در نظر گرفته شود. شرکت ترازپویش شما را تا رسیدن به موفقیت یاری کرده و در تک تک مراحل همراه و مشاور شماست. با توجه به گسترش کاربرد فناوری اطلاعات در تمامی عرصه ها و روند حرکت سازمان ها و شرکت ها به سوی جهانی شدن، شرکت مهندسی مشاور ترازپویش با ارائه راهکار هایی برای پیشرفته تر شدن سیستم ها در فناوری اطلاعات و ارتباطات در بخش های متفاوت از سیستم های یکپارچه سازمانی گرفته تا ERP، سیستم های هوشمند و نرم افزار های وب و موبایل را در دستور کار خود قرار داده و همواره این شرکت در تلاش است تا با توسعه نرم افزار ها در حوزه دیجیتال، در صنایع مختلف نیز با تنوعی کم نظیر، فرآیند سازی و راهکار هایی را پیش روی سازمان ها و شرکت ها بگذارد.

شناخت نیاز مشتریان و ارائه راهکار و خدماتی جامع و برنامه ریزی شده به آن ها، همیشه در دستور کار ما قرار داشته و خواهد داشت. به عقیده ما جلب اعتماد مشتری علاوه بر موفقیت و توسعه زیر ساخت های کسب و کارشان، می تواند همکاری بلند مدت و رضایت بخش را رقم بزند. همچنین جایگاه مشتریان و ارزش کسب و کار آنان برای ما اهمیت ویژه ای دارد.

پشتکار و تلاش این مجموعه عظیم باعث شده است تا با در نظر گرفتن استاندارد های جهانی در زمینه اجرا و پشتیبانی شبکه، نسبت به رقبای خود سرعت عمل بیشتری داشته باشد و با ایجاد تحول تولید نرم افزار در بازار داخلی، بار دیگر خود را به مشتریان ثابت کند. افتخار این مجموعه همکاری با شما مدیران هوشمند و موفق است. شرکت ترازپویش در نگرشی نو به نیاز های آینده امیدوار است بتواند با تلفیقی از توان نیرو های جوان و همچنین تجربه مشاورین کار آزموده، گام های بلندی را در جهت ارتقا فناوری اطلاعات در ایران عزیز بر دارد. به پشتوانه‌ دستاورد ها و موفقیت های چندین ساله در این حرفه، جلب رضایت مشتریان و اعتماد آن ها، امیدواریم در آینده ای نه چندان دور نیز بتوانیم با ارائه نرم افزارهایی نوین و راهکار های کاربردی تر، در خدمت همه شما عزیزان و مشتریان این مجموعه باشیم.

 

| W W W . T P – C O . C O M |

| T a r a z A c a d e m y . T P – C O . C O M |

ثبت نام در سایت