×

شرایط و قوانین ( راهنمای سیاست حفظ حریم خصوصی )

شرایط و قوانین

 

کاربر گرامی؛ از این که وب سایت آموزشی ترازآکادمی را انتخاب کرده‌اید، بسیار خرسندیم. مجموعه مدیریت و کارکنان ترازپویش و ترازآکادمی تمام تلاش خود را به کار خواهند بست تا با ارائه خدماتی با کیفیت، تجربه‌ ای متفاوت و مطلوب در استفاده از یک مرجع آموزشی را برای شما رقم بزنند. لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وب سایت ترازآکادمی به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به سایت و ثبت نام در هر زمان، به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت ترازآکادمی از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق ‏‌های قبلی محسوب می ‏‌شود.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید تمامی اصول و رویه‏‌ های وب سایت ترازآکادمی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ‏‌ها و خدمات تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌ کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

سیاست ‏‌های رعایت حریم شخصی

استفاده شما از بخش های مختلف این وب سایت نیاز به ثبت نام، کلمه رمز عبور و نام کاربری دارد، با موافقت قوانین و مقررات شما قبول می کنید، که به تنهایی مسئول حفظ و نگهداری اطلاعات شخصی خود هستید. همچنین وب سایت ترازآکادمی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. همچنین ترازآکادمی متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌ تر و امن‏‌ تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت ترازآکادمی، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. اطلاعات شخصی شما همیشه نزد ترازآکادمی و شرکت مهندسی مشاور ترازپویش برای پردازش سفارش و تکمیل ثبت نام به امانت می‌ ماند، ما برای ارائه خدمات پشتیبانی و ثبت نام شما در دوره های آموزشی نیازمند این اطلاعات هستیم.  اگر به هر دلیلی متوجه سرقت اطلاعات مربوطه به رمز عبور و یا نام کاربری خود شده اید، به طور حتم ما را در جریان قرار دهید.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی tarazacademy.tp-co.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌ های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌ ‏گیریم. وب سایت ترازآکادمی هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از tarazacademy.tp-co.com ندارد و نخواهد داشت. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می ‏‌توانند از آدرس‌ ‏های ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنند. توجه داشته باشید که ممکن است ایمیل مربوط به سفارش شما به هر دلیلی در بخش صندوق ایمیل (Inbox) قرار نگیرد، لطفا در این صورتی که ایمیل به صندوف ایمیل وارد کرده هنگام سفارش و ثبت نام نیامده است، بخش هرزنامه (spam یا junk ) ایمیل خود را بررسی کنید و در صورت نبودن و عدم دریافت ایمیل ها از سوی ترازآکادمی، با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت، پردازش ثبت نام و شرکت در دوره های آموزشی

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش های ثبت نام که در سایت ترازآکادمی ثبت شده‌اند در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌ ‏شوند. وب سایت ترازآکادمی به کاربران خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت نام از طریق سایت را می‌‏ دهد ولیکن از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ بعد از ظهر روز های شنبه تا چهارشنبه، ۹ صبح الی ۱۳ ظهر در روز پنجشنبه، امکان پاسخگویی و پیگیری ها می باشد.

فرآیند ثبت نام در دوره (ها) آموزشی در سایت توسط کاربر به این شرح است :

گام اول: ایجاد یک حساب کاربری با اطلاعات صحیح و دقیق شما یا ورود به حساب کاربری از طریق بخش عضویت / ورود

گام دوم: بررسی و انتخاب دوره (ها) و انتخاب دوره آموزشی مورد نظر برای شرکت کردن در آن

گام سوم: پرداخت هرینه دوره (ها)، ( اعمال کد تخفیف در صورت داشتن کد تخفیف ) به‌ صورت آنلاین توسط شما

گام چهارم: تکمیل اطلاعات شخصی، یادداشت و پرداخت هزینه از طریق درگاه پرداخت آنلاین در وب‌سایت ترازآکادمی

  • پس از طی کردن این مراحل ثبت نام شما برای شرکت در دوره (های) آموزشی تکمیل، و از طرف ترازآکادمی جهت هماهنگی های لازم با شما تماس گرفته می‌شود.

روش پرداخت هزینه دوره (های) آموزشی

شما کاربران عزیز می‌ توانید هزینه‌ سفارش خود را از طریق درگاه اینترنتی در وب سایت ترازآکادمی پرداخت نمایید. این نکته قابل ذکر است که وب‌سایت ترازآکادمی دارای تمامی مجوز های مربوطه برای فعالیت و پرداخت هزینه از سازمان های مربوطه می‌باشد و شما عزیزان می‌توانید در پایین سایت، لوگو ستاد ساماندهی و نشان اینماد را مشاهده و از این امر اطمینان حاصل فرمایید.

 

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در ترازآکادمی مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. هزینه‏‌ های ارائه شده برای دوره های آموزشی کمترین هزینه ممکن و مقرون به صرفه برای مشتری و ترازآکادمی است. ما نهایت تلاش خود را به کار گرفته ایم تا کمترین هزینه ممکن برای دوره های آموزشی در نظر گرفته شود. همچنین کد تخفیف هایی برای شما کاربران عزیز در نظر داریم که با ثبت نام و شرکت در اولین دوره آموزشی، به شما اختصاص داده می‌شود تا بتوانید برای شرکت در دوره های دیگر از این کد تخفیف ها استفاده کنید و هزینه کمتری را بپردازید.

 

مالکیت معنوی

کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، متعلق به وب سایت ترازآکادمی می‌ باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور سایت، اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری نمایش، ارسال و انتقال آن‌ ها را ندارد.

 

نمایندگی

ترازآکادمی در هیچ نقطه‏‌ ای از کشور نمایندگی ندارد و کلیه سرویس‌‏ ها، تراکنش ‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی ما به آدرس تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزراء)، خیابان ۶، پلاک ۱۴، طبقه سوم، واحد ۶ پردازش می ‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به ما اطلاع دهید.

 

شرکت مهندسی مشاور ترازپویش

| W W W . T P – C O . C O M |

 

تـــرازآکــــادمی

| T a r a z A c a d e m y . T P – C O . C O M |

ثبت نام در سایت